Volná místa

Sníte o kariéře? Příležitost k růstu a práci v mladém dynamickém týmu ve společnosti Kamilo, kde je každý pracovní den jiný? Pak jste na správném místě. Jsme jiní než ostatní společnosti a chceme i nadále vynikat. Máme tým s ambicemi rozvíjet organizaci a rádi tvrdě pracujeme.

ONLINE MARKETÉŘI
Můžete se bezpochyby označit za odborníka na konverze a kampaně? Chcete pracovat strategicky, koučovat kolegu a také se neustále vzdělávat a rozvíjet v oblasti e-commerce a online marketingu? Pak doufáme, že budete přemýšlet spolu s námi o svém dalším zaměstnavateli, protože my vám tuto příležitost nabízíme!
Co budete dělat?
V rámci našeho centra excelence nám budete pomáhat budovat skvělé funnely a vytvářet jedinečné kampaně.
- Jako osoba, která je v konečném důsledku zodpovědná za realizaci KPI, budete průběžně optimalizovat pracovní metody, analyzovat návratnost, ostře počítat rozpočty a připravovat reporty.
- Jako vlastník celého channel mixu (všech digitálních kanálů a propojení s offline kanály) budete svádět a konvertovat publikum ve správný čas, správným kanálem a správným sdělením. Vytváříte vizi a strategii v oblastech SEO, SEA, pracovních nástěnek a sociálních médií. Díky vašim znalostem trendů v jednotlivých kanálech a náborových technikách budeme vždy o krok napřed.
- Abychom mohli co nejlépe konvertovat naše potenciální zákazníky, budete vlastnit naše webové stránky, naši konverzní platformu. Staráte se o propojení s dalšími systémy, budování vstupní stránky, vývoj webu a reporting. Společně s naším seniorním marketérem obsahu budete diskutovat o optimalizaci a publikování obsahu.

Budete úzce spolupracovat s online marketérem, který vás denně povede a umožní vám růst ve znalostech, chování a výsledcích. Budete také trávit čas budováním a udržováním znalostí o našich trzích, cílových skupinách a nabídkách.

ONLINE STÁŽ
Být stážistou ve společnosti Kamilo rozhodně neznamená dostávat kafe a kopírovat. Kdepak, budete se rozjíždět na plné obrátky! Hledáte stáž pro třetí ročník nebo stáž k dokončení studia? Tak to máte štěstí. V našich krásných prostorách máme volné místo na stáž v oblasti online marketingu.
Budeš aktivně vytvářet a optimalizovat kampaně na sociálních sítích. Jejich náplň je široká: copywriting, správa komunit, analytika, reklama a vyhledávání na sociálních sítích. Ale žádný tlak... K dispozici je také posilovna, Nintendo, pingpongový stůl a kulečník, u kterých se můžete pobavit.
Náš cíl? Abyste se u nás cítili jako doma, pracovali na těch nejúžasnějších kampaních a v neposlední řadě vás naučíme, jak úspěšně využívat online kanály. Abychom toho dosáhli, požadujeme od vás zkušenosti s prací s online platformami a reklamou a analytické oko.

SEKRETÁŘKA
Jako sekretářka významně přispíváte k hladkému chodu administrativy? A je pro vás výzvou zajistit co nejhladší chod věcí jako pavouk v síti? Náš tým je ambiciózní a všichni jsou pracovití. Připojíte se k sehranému, mladému týmu s různými zkušenostmi, který je vysoce motivovaný. Chcete se dozvědět více?

WEBOVÝ VÝVOJÁŘ
Přemýšlejí v kódech, píší kódy, téměř jedí kódy. A proto potřebujeme právě vás jako našeho nového webového vývojáře!
Každý den víte, jak proměnit čísla, písmena a znaky v uživatelsky přívětivé webové stránky a online nástroje. Jako náš webový vývojář jste zodpovědní za velkou část uživatelského prostředí těchto kanálů. Pracujete na různých projektech, do kterých máte co mluvit.
Hledáme webového vývojáře, který nás překvapí inovativními nápady a společně s námi přemýšlí o nových online konceptech. Žádáme tě, abys nám dal dobrý základ, ale společně se postaráme o to, abys byl ve své práci ještě lepší. V týmu, který tvoří náš kreativní ředitel, content marketéři, designéři a další weboví vývojáři, se budeš podílet na růstu nejinovativnější firmy v českém regionu.
Jste náš webový vývojář?

Máte ukončené odpovídající vzdělání;

  • Pracujete jako webový vývojář 1-2 roky?
  • Umíte programovat v jazycích HTML, CSS a Javascript (jQuery a AngularJS je výhodou);
  • Umíte nastavit stránky pro účely měření?
  • Sledujete nejnovější vývoj a přemýšlíte spolu s inovacemi.
V případě dalších dotazů se obraťte na: jobs@kamilo.cz